ŞANTİYE TABELALARI

Şantiye tabelaları; şantiyelerde yani inşaat halindeki yapılarda bulunan bilgilendirme amacıyla da kullanılan tabelalara denir. Şantiye tabelaları; firma adı, proje ile ilgili genel bilgilendirme inşaatın başlangıç ve bitiş tarihi, arsanın metrekaresi, mühendislerin ve mimarların isimleri, alınan bir takım zorunlu izinler gibi bilgilerin yer aldığı tabeladır.

 

Şantiye tabelaları; bu amaç için yapılan tabelaların her biri birbirine benzer fakat bazı durumlarda firmalar kendi logolarının da yer aldığı, dikkat çekici ve göz alıcı, sadelikten kaçan tam aksine proje ile ilgili bir takım fotoğrafların ve görsellerin yer aldığı tabelalarda istemektedir. Bu nedenle; gelen talepler doğrultusunda şantiye tabelaları sizlerin istekleri doğrultusunda çok daha kapsamlı ve özel olarak hazırlanabilmektedir.

 

Şantiye tabelaları; farklı çeşitler halinde karşınıza çıkabilmekte ve farklı amaçlar için kullanılmaktadır. Örnek olarak; iş güvenliği tabelaları, inşaat tabelaları, şantiye geri sayım sayaçları, şantiye alanı etrafına vinil branda reklamları gibi..

 

Şantiye tabelaları; firmanız ve projeniz ile ilgili bilgilendirme ve reklam gibi amaçlara yaradığı gibi, şantiye tabelaları sayesinde, özellikle de bahsetmiş olduğumuz şantiye alanı etrafına vinil branda reklamları ile şantiye çevresinde güvenliği sağlamanız da mümkündür.

 

Şantiye tabelaları, bu konuda ilk akla gelen tabi ki de, şantiyelerin yani inşaat alanlarının dışında bulunan firma ile ilgili müteahhit, mimar ve mühendisler ile ilgili ve diğer tüm ayrıntılar ile ilgili bilgi sahibi olunmasını sağlayan tabelalardır. Bahsetmiş olduğumuz gibi şantiye tabelaları için farklı seçenekler de mevcuttur ve özellikle de son yıllarda birçok yerde bu örnekler ile karşılaşılmaktadır.

 

Şantiye tabelaları; özellikle vinil tabelalar ve afişler şantiye çevrelerinde çok sık rastladığımız uygulamalardır. Şantiye çevresinde bulunan ve reklam yapılmasını sağlayan bu tabelalar özellikle ışıklı olarak ve canlı renkler kullanılarak ve tabi kaliteli dijital baskı uygulamaları yapılarak sizler için tasarlanmakta ve bu sayede projeniz ile ilgili müşterilerin veya hedef kitlenizin ayrıntılı olarak bilgi sahibi olması sağlanmaktadır.