VİNİL TABELALAR

Vinil tabelalar; vinil germe tabela olarak bilinen tabelalar, birçok alanda firmanızın ve yapmış olduğunuz işin, ürünlerinizin reklamını yapmanızı sağlayan, göze hitap eden tamamen görsel bir aracıdır.

 

Vinil tabelalar; vinil germe tabela ışıklı tabela sistemleri arasında kullanılan eski uygulamalardan biridir. Senelerdir vinil tabelalar sayesinde; çok maliyetli olmadan reklamınızı yapmanız mümkündür. Vinil tabelalar; diğer tabela çeşitlerine göre çok daha uygun fiyatlı olması nedeniyle de sizler tarafından tercih edilmektedir.

 

Vinil tabelalar; vinil germe tabela ile istediğiniz şekilde istediğiniz bölgede hedef kitleye ulaşmanız ve gerek sloganlarınız ile gerekse ürünleriniz ile akılda kalabilmeniz mümkündür.

 

Vinil tabelalar; ışıklı olarak uygulanabilmesi ile de gece gündüz istediğiniz gibi dikkat çekici bir iş yapılmasını ve reklamınızın amacına ulaşmasını sağlamaktadır.

 

Vinil tabelalar; boyut olarak maksimum 5×50 ölçülerinde hazırlanmaktadır.

 

Vinil tabelalar, özellikle şantiye çevrelerinde, büyük otel ve alışveriş merkezlerinin çevrelerinde ışıklı olarak görmekte olduğunuz ve gerek birçok ürünün reklamının yapıldığı gerekse tesisler hakkında ayrıntılı olarak bilgi sahibi olunmasını sağlayan tabela türüdür.

 

Vinil tabelalar; sosyal tesis veya dinlenme tesisleri gibi alanlarda da karşılaşmakta olduğumuz ve gerek alanın çevresini kaplayan bir duvar gibi duran gerekse üzerinde yer alan görseller ile özellikle de yapılan baskı işlemleri ile ürün ve hizmetler hakkında çok daha ayrıntılı olarak bilgi sahibi olunmasını sağlayan ve bu sayede gerek çevreden gerekse yoldan geçen birçok kişi tarafından yapılan reklamların ilgi çekmesini ve fark edilmesini sağlayan hem tabela hem de çok güçlü bir reklam aracıdır.