Sinco Reklam 2007 yılından bu yana hizmet veren genç ve dinamik reklam ajansıdır.  Aile şirketi olarak hizmet veren firmamız seçkin müşterilerine etkin reklam ürünleri üretir.  Fikri ürünler ve diger reklam elemanları konusunda geniş ürün yelpazesi ile hizmetlerine devam etmektedir.  Tasarım Ekibimiz; Ülkenin ekonomik, sosyal ve kültürel yapısını tanıyan tüketiciyle iyi iletişim kuran uzman bir ekipten oluşmaktadır. Şablon tasarımların hazırlanma süreci ve sunulan ürünlerin çeşitliliği konusunda sektörel özellikleri baz alır. Bununla birlikte çoklu ortaklık sistemimize dahil olan bağımsız tasarımcı ve reklam ajansları ile birlikte hizmet vermekteyiz.

Çalışmalarına başladığı ilk günden itibaren ; Tabela , cephe kaplama ve iç mekan aydınlatma alanlarında  üretim yapan her biri konusun hakim uzmanlara sahip firmamız: Tabela, Dış cephe kaplama ,iç ve dış mekan aydınlatmalar, bina aydınlatmaları ( wallwasher ), stand tasarımları ve promosyon hizmetleri vermektedir. Orta ölçekli bir firma olmasına rağmen ilk başlangıç anından itibaren kaliteyi, müşteri memnuniyetini, her zaman zoru başarmayı,kendi alanında yapılmayanı yapmayıkendine ilke haline getirmiş ve çok kısa bir süre içerisinde tabela sektöründe sektörün güçlü isimlerinden biri haline gelmiştir. Hizmetlerimiz bahsi geçen alanlardaki ürünlerin ortaya çıkarılması, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yapılan ücretsiz keşif hizmeti, çözüm odaklı 3 boyutlu design çalışmaları ve çalışmaların montaj evrelerini kapsamaktadır.

 

 Göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve destekten dolayı teşekkürü borç bilerek sizinle bugün ve ileri gelecekte çalışmaya devam edeceğiz.