DEKORATİF REKLAM TABELALARI

Dekoratif reklam tabelaları; iç ve dış mekanlarda tercih edilen, yerine göre özel ölçülerde hazırlanan dekoratif ve kişilerin dikkatlerini çeken, yapılan hizmetler veya ürünler ile ilgili algı oluşmasını sağlayan reklam amaçlı tabelalardır.

 

Dekoratif reklam tabelaları; faaliyet göstermekte olduğunuz alana ve sektöre uygun olarak tasarlanması gereken ve doğru tasarlanması ve gerektiği gibi özenle hazırlanması halinde müşteri potansiyelinizin artmasına neden olabilecek, müşterilerin ilgisini çekerek mağazanıza yönelmelerini sağlayacaktır.

 

Dekoratif reklam tabelaları ile ilgili en önemli olan ve dikkat edilmesi gereken detay ise; dekoratif reklam tabelaları mutlaka mağaza veya restoran konsepti ile doğru orantılı olarak tasarlanmalı ve bir nevi de olsa ürünleriniz ile ilgili görsel olarak bilgilendirme yapacağı için doğru görsellerin kullanılması gerektiğidir.

 

Dekoratif reklam tabelaları; fark edilebilir boyutlarda ve özelliklerde olan tabelalardır. Teknolojinin ilerlemesi ile beraber reklam ve tabela dünyasında da bir takım gelişmeler olmaktadır ve olan bu gelişmeler ile sizlerin beklentilerine karşılık bulabilme imkanınız artmaktadır.

 

Dekoratif reklam tabelaları; tasarlanan ve sizler için özel olarak üretilen tabelalar özellikle sizleri doğru ifade etmeli ve anlatılmak isteneni yani verilmek istenen mesajı kişilere doğru olarak iletmelidir.

Birçok kişi mağazaların önlerinden geçerken veya kafelerin önlerinden geçerken, bulunan tabelaların görselinden etkilenerek ve merak ederek, ilgilerini çekmesi üzerine mekana yönelmektedir. Bu nedenle; dekoratif reklam tabelaları tanınmanız açısından ve müşteri çekebilmek açısından oldukça önemlidir.

 

Dekoratif reklam tabelaları; ışıklı ve ışıksız tabelaların sizlerin istediğiniz formlarda kullanılması ve şekillendirilmesi ile oluşan tabela türüdür.

 

Dekoratif reklam tabelaları; iç mekanda ve dış mekanda kullanılmakta olan, ilk bakışta dışarıdan bile olsa mekanın konsepti veya satılan ürünler ile ilgili bilgi sahibi olunmasını sağlayan tabela türüdür.

 

Dekoratif reklam tabelaları; dış mekanda uygulanmak için tasarlanırken özellikle dayanıklı ve her tür hava koşulundan etkilenmeyecek olan malzemelerden üretilmektedir.